strawberries and tape measure on pink background


Marzysz o diecie zdrowej? Dostarczającej wrażenia sytości, ale jednocześnie skutecznej? Jeśli tak, polecamy dietę jogurtową – lekką, zdrową i skuteczną!

Planowany czas trwania owej diety to zaledwie 2 tygodnie, podczas których według danych można zgubić nawet 6 kg!

Podczas stosowania tzw., ,,Jogurtówki’‚ dostarczamy organizmowi niezbędnych makro- i mikroelementów – dzięki temu jest ona bezpieczna i zdrowa.

Jeśli decydujesz się na stosowanie owej diety, nie musisz martwić się o zakup produktów potrzebnych w stosowaniu diety, gdyż składa się ona głównie z jogurtów – dostępnych w każdym sklepie spożywczym pl.wikipedia.org. Dzięki prostemu składowi dieta jogurtowa jest również niedroga.

Dieta jogurtowa nie jest drastyczna w stosowaniu. Pozwala nam ona spożywać niemal wszystko. Ważnymi elementami w jadłospisie są owoce, warzywa, musli, płatki kukurydziane bądź owsiane, chude mięso oraz chleb pełnoziarnisty. Najważniejszym źródłem białka są przetwory mleczne, które powinniśmy stosować jako podstawę w żywieniu podczas stosowania diety https://pl.wikipedia.org/wiki/Apetyt. Podstawowymi składnikami diety będą więc: jogurty, kefiry. Przetwory te są postrzegane jako główne posiłki, ale także przekąski, kiedy zacznie doskwierać nam głód.

Podstawową stosowania diety jogurtowej jest spożywanie trzech podstawowych posiłków: śniadania, obiadu oraz wczesnej kolacji. Miedzy posiłkami wskazane jest spożywanie jogurtów, owoców czy warzyw. Istotne jest również picie co najmniej 1,5 litra wody mineralnej w ciągu doby.
Spożywanie przetworów mlecznych, a więc stosowanie diety jogurtowej reguluje również układ nerwowy, wzmacnia system odpornościowy, wzmaga koncentracje, dostarcza energii i zmniejsza tym samym uczucie zmęczenia pl.wikipedia.org. Nabiał dostarcza nam również istotnego w rozwoju kości wapnia oraz działa przeciwmiażdżycowo czy zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.
Dieta jogurtowa pozwala również oczyścić się naszemu organizmowi z toksyn, dlatego warto powtarzać ją co jakiś czas. Jest polecana nie tylko kobietą, ale i mężczyzną. Jest polecana nie tylko kobietą, ale i mężczyzną

Rate this post