woman in bikini under the rain 1 1


Na rynku istnieje już wiele preparatów mających wspomóc mężczyzn z problemami potencji. Niektóre z nich polegają na naturalnych składnikach, inne zawierają substancje chemiczne, które mogą być groźne dla zdrowia. Produkty różnią się również sposobem działania – niektóre z nich należy przyjąć krótko przed stosunkiem, inne służą do regularnego zażywania ( i nie trzeba o nich pamiętać przed stosunkiem). Jako że tak duża ilość alternatyw może być obezwładniająca, zdecydowaliśmy się przygotować dla Ciebie ten artykuł – mamy nadzieję, że pomoże Ci on dokonać dobrego wyboru.

Poznaj rodzaje suplementów występujących na rynku:

Środki do stosowania bezpośrednio przed stosunkiem

  • Musisz pamiętać o zażyciu preparatu przed stosunkiem – zabija to spontaniczność w Twoim życiu seksualnym.
  • Środki te muszą w 40 – 60 min spowodować wzwód. W związku z tym często zawierają substancje chemiczne, które mogą być niebezpieczne dla Twojego zdrowia oraz na dłuższą metę zaszkodzić erekcji jak.
  • Gdy Twoją partnerkę najdzie ochota, musisz udać się do łazienki i zażyć preparat. Jeśli nie jesteś jeszcze gotów na przyznanie się do problemu, pamiętaj, że może ona to zauważyć ( nie wspominając o tym, że będzie musiała czekać godzinę aż będziesz gotów).

Środki do regularnego stosowania

  • Zażywasz preparat regularnie, przez co nie musisz się martwić, gdy Ciebie lub Twoją partnerkę najdzie ochota na seks.
  • Ze względu na regularne dawkowanie, preparaty te są skuteczne nawet w przypadku w pełni naturalnego składu. Dlatego są one bezpieczniejsze dla zdrowia i nie mają skutków ubocznych.
  • Suplementy te zażywasz regularnie – w razie czego możesz je więc przerzucić do opakowania po witaminie C i nikt nie nabierze podejrzeń. Niektóre firmy dbają też o neutralny wygląd przesyłki, co zapewnia pełną dyskrecję.

Naukowcy udowodnili pozytywny wpływ na potencję wielu składników występujących w środowisku naturalnym

Żeńszeń – Ten azjatycki korzeń zapewnia odpowiednie ukrwienie, dzięki czemu pomaga wywołać oraz utrzymać erekcję pl.wikipedia.org.

Witamina B6 – Reguluje aktywność hormonalną, w tym poziom testosteronu, który ma duży wpływ na potencję.

Buzdyganek naziemny – Wzmaga ochotę na seks oraz potęguje doznania w trakcie stosunku, co pomaga wzmocnić erekcję.

Witamina B12 – Wpływa na prawidłowy metabolizm energetyczny. Dostarcza witalności i wigoru, tak ważnych dla udanego życia seksualnego.

L – arganina – Poprawia przepływ krwi oraz utlenienie komórek. Zwiększając ilość krwi dochodzącej do członka, znacznie ułatwia uzyskanie wzwodu.

Maca – Dostarcza energii i zwiększa popęd płciowy, ułatwiając uzyskanie wzwodu pl.wikipedia.org.

Cynk – Niezbędny mikroelement dla prawidłowych funkcji seksualnych. Wpływa na poziom testosteronu w surowicy oraz na prawidłową płodność.

Owies zwyczajny – Wzmacnia funkcje seksualne poprzez pozytywny wpływ na poziom testosteronu i aktywację obszarów mózgu odpowiedzialnych za doznania erotyczne.

Porównaj skład najbardziej znanych suplementów

Poniższego porównania dokonano na podstawie wymienionych wyżej składników, dla których wpływ na potencję został udowodniony. Wymienione suplementy mogą jednak zawierać także inne składniki. Wymienione suplementy mogą jednak zawierać także inne składniki.

srodki-na-potencje-porownanie

Rate this post